O nas

Firma "ALBA - w służbie liturgii" jest największym polskim producentem szat liturgicznych. Nasza oferta obejmuje ponad sto różnych produktów najwyższej jakości, takich jak: ornaty, kapy, dalmatyki, stuły, alby, komże, obrusy, bieliznę kielichową i wiele innych, po przystępnej cenie. Koncentrujemy się na tym, aby do świątyń czy zakonów w Polsce i poza jej granicami, docierały najwyższej jakości szaty, które zachwycają wspaniałą prezencją wizualną, jak też jakością odszycia. Wciąż udoskonalamy i unowocześniamy nasze wzory, by jak najlepiej służyć kapłanom i uzupełniać bogactwo liturgii.


O renomie naszej firmy niech świadczy to, że na co dzień współpracujemy ze sklepami, hurtowniami oraz wielką ilością parafii w całej Polsce. Działalność nasza sięga również poza granice kraju - stałych odbiorców mamy także w wielu krajach europejskich oraz Ameryce Północnej.


Oprócz wymienionych wyżej pozycji w asortymencie sklepu posiadamy również pięknie zdobione baldachimy niezbędne w czasie procesji, chociażby w święto Bożego Ciała, a także innych uroczystości kalendarza liturgicznego. Ponieważ zależy nam na zadowoleniu Klientów, na specjalne zamówienie wykonujemy również spersonalizowane szaty o wskazanych wzorach, w tym ręcznie haftowane ornaty z postaciami Świętych. Ponadto chorągwie, obrusy eucharystyczne czy sztandary. Prowadzimy również sprzedaż naczyń liturgicznych oraz tabernakulów.


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do owocnej współpracy.