Alby kapłańskie, lektorskie i komże dla ministrantów

Starannie wykonane komże dla ministrantów, czy też alby kapłańskie to jeden z bardziej rozbudowanych działów naszej firmy. Stworzyliśmy bardzo duży przekrój wzorów, który unaocznia jakość naszych produktów. Podczas realizacji zleceń naszych Klientów kierujemy się precyzją oraz najwyższą jakością wykorzystywanych materiałów. Szaty liturgiczne wykonane są z żorżety, wełny oraz innych tkanin, zapewniających komfort zarówno w chłodniejsze, jak i cieplejsze dni.

Proszę wybrać interesujący dział:

alby

Prezentujemy wysokiej jakości alby wykonane z wyjątkową starannością. Przedmioty dostępne są w wersji rzymskiej, kapłańskiej, kanonickiej, płaszczowej. Stroje dostępne są w prostym, klasycznym wzorze bądź z urozmaiceniami w postaci haftów lub ażurowych ściegów u dołu. Oferujemy produkty szyte na miarę.


komże

Posiadamy w ofercie starannie wykonane komże rzymskie, kanonickie. Proponujemy modele wykonane z uwzględnieniem rożnych wzorów – mereżki, hafty. Prezentujemy stroje, które uwzględniają kolory ustalone z Zamawiającymi. Wyroby odznaczają się komfortem użytkowania. Nie krępują ruchów i zapewniają swobodę podczas użytkowania.


Proponowana przez naszą firmę bielizna kielichowa znajduje się w kompletach obejmujących ręcznik, korporał oraz palkę. Prezentujemy duży wybór propozycji wzorów oraz kolorów nici. Wśród produktów dostępne są także egzemplarze wyszywane nicią białą, złotą oraz kolorową. Co więcej, staramy się tworzyć nasze propozycje w taki sposób, aby można było dobrać wzór haftu na bieliźnie do wzoru na przykład ornatu.

Zapraszamy do zweryfikowania oferty szat liturgicznych przygotowanej przez naszą firmę oraz zachęcamy do nawiązania współpracy. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie zrealizować możliwie szybko oraz zgodnie z oczekiwaniami Klientów. Rezultatem jest nasz bogaty wybór.