Alby kapłańskie, lektorskie i komże dla ministrantów

Komże dla ministrantów czy też alby kapłańskie to jeden z bardziej rozbudowanych działów naszej firmy. Stworzyliśmy bardzo duży przekrój wzorów alb lektorskich czy komż, który unaocznia jakość naszych produktów. Podczas realizacji zleceń naszych Klientów kierujemy się precyzją oraz najwyższą jakością wykorzystywanych materiałów. Komże dla ministrantów, alby lektorskie czy propozycje alb kapłańskich wykonane są z żorżety, wełny i innych tkanin zapewniających komfort zarówno w chłodniejsze jak i cieplejsze dni.

Proszę wybrać interesujący dział:

»» alby

»» komże

Oferowana przez naszą firmę bielizna kielichowa dostępna jest w kompletach obejmujących ręcznik, korporał oraz palkę. Przygotowaliśmy niezwykle duży wybór możliwych wzorów haftu oraz barwy nici. Pośród prezentowanej bielizny kielichowej znajdują się propozycje wyszywane nicią zarówno białą, złotą jak i barwną. Co więcej, staramy się tworzyć nasze propozycje w taki sposób, aby można było dobrać wzór haftu na bieliźnie do wzoru na przykład ornatu.

Zapraszamy do zweryfikowania oferty alb i komż przygotowanej przez naszą firmę oraz zachęcamy do nawiązania współpracy. Dokładamy wszelkich starań aby każde zamówienie zrealizować możliwie szybko oraz zgodnie z oczekiwaniami Klientów. Rezultatem jest nasz bogaty wybór komż dla ministrantów czy alb.